Lubisz tańczyć?

To proste pytanie zadaję na bardzo wczesnym etapie każdej znajomości. Stosunek do tańca dziewczyny poznanej online czy w realu jest przydatny dla oceny jej ogólnej atrakcyjności. Także, zarówno odpowiedzi na te wczesne pytanie, jaki i ewentualna wyprawa do klubu na jednej z pierwszych randek, stanowią ważne źródło informacji na temat dziewczyny.

Z przyjaciółmi na imprezie

Większość dziewczyn traktuje taniec jako jeden z elementów udanej zabawy. Lubią się ładnie ubrać, umalować i wybrać z przyjaciółkami na drinki i mniej lub bardziej skoordynowane tańce w popularnych lokalach. Tańczą słabo, bez polotu, gorzej w miarę konsumpcji alkoholu.
Są najczęściej pasywne w flircie i mało pomysłowe w łóżku. Znakomicie pasują do pijących ciapków, którzy podpierają ściany dyskoteki z kolejnym browcem w spoconej dłoni i zbierają się do wkroczenia chwiejnym krokiem na parkiet.
Dobry tancerz z łatwością im zaimponuje. Na randce warto pobawić się w instruktora i pokazać kilka prostych układów. Należy unikać zbytniego popisywania się, bo dziewczyna poczuje się przytłoczona.

Patrzcie na mnie!!!

Wśród imprezowych tancerek należy wyróżnić “królowe balu”. Atrakcyjne i/lub wyzywające, tańczą lepiej od koleżanek. Ich głównym celem jest zwracanie na siebie uwagi za pomocą ubioru, “gorącego” tańca (często z koleżankami). Na randce bez wahania przyjmą drinki fundowane przez innych oczarowanych facetów. Nawiązanie sensownego kontaktu z diwą kiedy jest w swoim żywiole jest niemożliwe. Nakręca ją zainteresowanie ze strony wszystkich obecnych. Dla faceta jedynym sposobem na wyjście z twarzą z tanecznej randki z dancing queen, to bezwstydne flirtowanie z innymi dziewczynami, a następnie szybka ucieczka z klubu do spokojniejszego baru.

Ona tańczy dla siebie

Garstka dziewczyn naprawdę lubi muzykę i ruch: ruszają się z lekkością i wdziękiem w eleganckich, ale wygodnych butach, rozpoznają utwory i wykonawców, znają słowa do ulubionych piosenek, krzywią się, kiedy DJ gubi wątek lub nie “wyczuwa” atmosfery.
Często mają rozwinięty zmysł artystyczny i wysokie mniemanie o sobie. Flirtują z zapałem, ale tylko z facetami z klasą.
Należy unikać zbyt długich wypadów na parkiety w czasie kolejnych spotkań z prawdziwymi amatorkami tańca. Jest to ich niepodzielne terytorium i niewielu facetów jest w stanie im zaimponować lub dotrzymać kroku.

Uwaga: niektóre znają tańce towarzyskie. Jeśli nie ich nie opanowaliśmy na bardzo dobrym poziomie, nie wolno pod żadnym pozorem dać się zaciągnąć na salsę czy inną sambę. Frustracja źle prowadzonej partnerki przełoży się fatalnie na atmosferę całego spotkania.

Randka w klubie?

Wspólnym mianownikiem powyższych typów dziewczyn jest pozytywny stosunek do swojego ciała i odporność na stres związany z przebywaniem w zatłoczonych miejscach. Są to pożądane cechy zarówno dla niezobowiązujących relacji, jaki i w przypadku poważniejszych związków.
Pogłębianie znajomości przy głośnej muzyce stwarza dla mężczyzny wiele okazji do zademonstrowania niewzruszonego charakteru, poczucia humoru, umiejętności ruchowych oraz daje przyzwolenie na śmielszy kontakt fizyczny w trakcie tańca i w czasie wspólnego przemieszczania się w klubie.

W jednym z kolejnych wpisów pochylę się nad nietańczącymi pannami.

Grafika: Jack Delano [Public domain], via Wikimedia Commons

Dodaj komentarz